LOGU IZGATAVOŠANA PĒC PIRCĒJA VĒLMĒM

Cilvēkiem visos laikos ir bijis svarīgi, lai telpā ieplūstu maksimāli daudz gaismas un būtu iespējams telpas labi vēdināt. Logu funkcija nav tikai tiešas dienasgaismas ielaišana telpā, bet nodrošina ventilāciju. Arhitektūrā vieni no nozīmīgākajiem laikmeta vēstnešiem ir tieši logi, jo katram vēstures posmam tiem ir atšķirīgs izskats un funkcionālā nozīme – no maza izmēra lodziņiem viduslaikos, līdz milzīgām logu konstrukcijām sienas vietā mūsdienās.

Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas sniedz dažādus risinājumus ar kuriem logus ir viegli izgatavot ne tikai piemērotus telpas parametriem, bet arī klienta vēlmēm, tādā veidā nodrošinot optimālu pasūtījumu visām iesaistītajām pusēm.

KĀDA VEIDA LOGU RĀMJUS IZVĒLĒTIES IECERĒTAJAM ĪPAŠUMAM?
Tieši plastmasas jeb PVC logi jau vairāk kā 20 gadus ir viens no populārākajiem risinājumiem logu montāžai. Pakešu logi, jeb plastikāta logi, ir pats izplatītākais logu veids, tie ir tik pat funkcionāli, izturīgāki par koka logiem. Pastāv opcija izvēlēties arī alumīnija logus. Papildus visām jau esošajām lieliskajām funkcijām, alumīnija logi ir arī ugunsdroši. Alumīnija logu konstrukcijas kalpo 4 reizes ilgāk par parastajiem plastmasas un koka logiem, padarot tos teju vai mūžīgus. Maldīgi uzskatīt, ka alumīnija logi bojās ēkas vizuālo un tehnisko stāvokli, jo alumīnija konstrukcija ir viegli pielāgojama fasādei un tie arī labi izskatās. Ļoti svarīgi, lai logu montāža notiktu profesionāli, izmantojot pareizas tehnikas un kvalitatīvus manteriālus, jo nepareizi uzstādīti logi var radīt dažādas problēmas – kondensāta un mitruma uzkrāšanossliktas ventilācijas rezultātā, attiecīgi mitrums kalpo kā laba augsne pelējuma sēnītei un citām nepatīkamām lietām.

PIE KĀ PIRKT UZSTĀDĪŠANAI PALODZI UN MĀJAS VĀRTUS?
Arī ārējai un iekšējai apdarei pēc logu montāžas ir tik pat liela nozīme kā pašiem montāžas darbiem. Zem apdares jēdziena slēpjas gan tehniskie, gan kosmētiskie uzlabojumi. Meistari noteikti atradīs labākos risinājumus jebkāda veida ārsienām un iekšējai fasādei. Pie iekšējās un ārējās apdares piederas arī palodžu montāža. Pasūtot logus, ir iespējams pasūtīt arī garāžas vārtus, palodzes, vārtus un pat durvis, lai viss būtu skaists un saskaņots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *