Logi un to nozīme mājas koptēlā

Šodien tad ir pašsaprotama lieta, ja, iebraucot padomju tipa ēkā, būs nomainīti sapuvušie koka logi jau uz jaunajiem un mūsdienīgiem logiem. Parasti ir izvēlēti tie paši pvc logi, šajā gadījumā protams lielu lomu spēlē logu stiprums, viegla kopšana kā arī salīdzinoši zemā cena. Protams, arī mūsdienīgie koka logi jau ir gana izturīgi, bet tā kā tie ir diezgan dārgi, daudzdzīvokļu mājās šī tipa logi netiek uzstādīti. Plastikāta logi tik ļoti mums patīk, kad tiek uzstādītas ne tikai palodzes, bet arī bīdāmās durvis no tā.

Koka logi un cita tipa logi mājām

Jūs droši vien esiet pamanījuši, ka kad tiek meklēti logi, vispopulārākie ir tieši pvc logi. To var izskaidrot ļoti vienkārši – plastikāta logi ir vislētākais variants, tie nav prasīgi kopšanā, un mūsdienās šie logi var tikt pieskaņoti jebkura tipa dizainam. Šodien lielu interesi jau ir piesaistījuši alumīnija logi, tā kā viņi ir ļoti izturīgi, viegli kopjami, tiem piemīt laba siltumizolācija un trokšņu slāpēšana. Bet tieši alumīnija logi ir ļoti dārgi. Savukārt koka logi ir vienmēr pastāvējuši, vienīgi šobrīd palika modernāki. Mūsdienīgi koka logi tiešām ir izturīgi un labi aiztur siltumu, pie tam to ekoloģiskums tik ļoti patīk daudziem cilvēkiem. Taču galvenais to mīnus ir kopšana, jo, ja cilvēks grib, lai viņa logi kalpotu ilgi, tad koka logi prasa ne vien pamatīgu kopšanu, bet arī naudas ieguldījumus. Ne mazāk svarīgas ir palodzes mājas interjerā, turklāt āra palodzes pilda mitruma novadīšanas funkciju, tāpēc izvēloties palodzes jāskatās arī cik funkcionālas tās ir..

Kur droši var pasūtīt izturīgas palodzes un kvalitatīvus logus?

Mūsdienās firmas, kur varētu būt pirkti dažāda veida pakešu logi, ir tik daudzas. Turklāt standartā, tur, kur tiek sūtīti logi, tiek piedāvātas ne vien palodzes, bet pat bīdāmās durvis. Kam tad ir jāvērš sava uzmanība, kad ir meklēts uzņēmums, kas piedāvā logus? Bez šaubām, ka galvenā lieta ir atsauksmes. Ja uzņēmums vēl ir nezināms, izpētiet kādu ražotāju pvc logi tiek piedāvāti. Varbūt tiek piedāvāti koka logi un alumīnija logi, turklāt logi cenas ziņā ir lēti? Ļoti labi, izpētiet to konstrukcijas un piedāvājumu. Sazināties ar uzņēmumu, noskaidrojiet, ko tie vēl piedāvā. Nozīmīgi, lai tiktu piedāvāta arī logu uzstādīšana. Sarunas laikā bieži vien var saprast, cik profesionāls ir konsultants.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *